1 sierpnia włączenie syren
W piątek, 1 sierpnia o godz. 17:00 w gminie Dąbrowa zostaną uruchomione syreny alarmowe
To element treningu systemu ostrzegania i alarmowania, a zarazem symboliczny hołd dla Bohaterów Powstania Warszawskiego, które wybuchło dokładnie 81 lat temu.
