Piłkarskie emocje w Mechnicach
Miniony weekend to również piłkarskie emocje w naszej gminie.
W sobotę na boisku w Mechnicach odbył się IV Memoriał Krystiana Iwańskiego, podczas którego rozegrano turniej Orlików. Młodzi zawodnicy z ogromnym zaangażowaniem walczyli o kolejne bramki dla swoich drużyn. Były to niezwykle emocjonujące rozgrywki – zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców.
Tego dnia na boisku mogliśmy także obejrzeć mecz juniorów młodszych oraz sparing seniorów LZS Mechnice z Victorią Żyrowa. Spotkanie było także okazją do podziękowania trenerowi Arkadiuszowi Fluderowi za dotychczasową pracę, a także do powitania nowego trenera – Łukasza Wichra. Obu Panom życzymy wielu sukcesów i samych zwycięskich meczy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, kibicom za ducha sportowej rywalizacji, a działaczom z LZS Mechnice za organizację wydarzenia i pielęgnowanie pamięci o wyjątkowym pedagogu, jakim był śp. Krystian Iwański.
Piłkarskie emocje w Mechnicach
-
Pokaż zdjęcie 1 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 2 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 3 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 4 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 5 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 6 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 7 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 8 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 9 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 10 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 11 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 12 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 13 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 14 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 15 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 16 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 17 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 18 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 19 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 20 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 21 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 22 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 23 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 24 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 25 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 26 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 27 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 28 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 29 z galerii