Piłkarskie emocje w Mechnicach

Miniony weekend to również piłkarskie emocje w naszej gminie.
W sobotę na boisku w Mechnicach odbył się IV Memoriał Krystiana Iwańskiego, podczas którego rozegrano turniej Orlików. Młodzi zawodnicy z ogromnym zaangażowaniem walczyli o kolejne bramki dla swoich drużyn. Były to niezwykle emocjonujące rozgrywki – zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców.
Tego dnia na boisku mogliśmy także obejrzeć mecz juniorów młodszych oraz sparing seniorów LZS Mechnice z Victorią Żyrowa. Spotkanie było także okazją do podziękowania trenerowi Arkadiuszowi Fluderowi za dotychczasową pracę, a także do powitania nowego trenera – Łukasza Wichra. Obu Panom życzymy wielu sukcesów i samych zwycięskich meczy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, kibicom za ducha sportowej rywalizacji, a działaczom z LZS Mechnice za organizację wydarzenia i pielęgnowanie pamięci o wyjątkowym pedagogu, jakim był śp. Krystian Iwański.
 
Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 28-07-2025 13:25
Przewiń do góry