11 listopada sportowo i muzycznie

11 listopada obchodzimy 96 rocznicę Odzyskania Niepodległości.

W naszej gminie sportowo i muzycznie !
O godz. 11.00 zapraszamy wszystkich pod pomnik w Ciepielowicach, gdzie rozpocznie się uroczysta część obchodów: hymn, przemówienie Wójta Gminy Dąbrowa i Przewodniczącego Rady Gminy Dąbrowa oraz złożenie kwiatów pod obeliskiem. Zaraz po tym emocje związane z bieganiem. Już wiemy, że w VII Biegu Niepodległości zostanie pobity rekord frekwencji!

O godz. 11.30 rozpoczną się biegi w następujących kategoriach:

5-6 latki (250m) chłopcy i dziewczęta
klasy I-III SP (800m) chłopcy i dziewczęta
klasy IV-VI SP (800m) chłopcy i dziewczęta
gimnazjum (2400m) chłopcy i dziewczęta
seniorzy OPEN (4000m) + seniorzy OPEN Gmina (4000m) kobiety i mężczyźni

 

Muzycznie, bo 12 listopada (w środę) z okazji 96 rocznicy odzyskania niepodległości zapraszamy na uroczysty koncert operetkowy w wykonaniu Mirosława Owczarka. Koncert odbędzie się o godz. 19.00 w Zespole Szkół w Dąbrowie. Wstęp bezpłatny. 

Plakat koncertowy: owczarek.jpeg

 

 

 

 

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 10-11-2014 18:31
Przewiń do góry