Aktualności - Narok

Nowy zarząd OSP w Naroku

19 lutego br. na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym człownkowie OSP w  Naroku wybrali nowy zarząd OSP. Wybranym do zarządu gratulujemy i życzymy wielu sukcesów

NOWY ZARZĄD OSP NAROK zobacz: Organizacje - Narok

Ogłoszenia Parafialne: www.narok.pl

 

08.03.2011 Dzień Kobiet

Jak wszyscy dobrze wiemy w całej Polsce 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. W tym roku Narok w sposób szczególny obchodził to święto. Wszystkie kobiety od 18 roku życia zamieszkałe we wsi zostały zaproszone do wspólnego świętowania.

Uroczystość rozpoczęto mszą świętą w intencji kobiet w kościele św. Floriana w Naroku. Następnie na Sali wiejskiej na kobiety czekała niespodzianka. Pierwszym elementem zaskoczenia był wystrój Sali oraz elegancko ubrani panowie czekający z szampanem.

Po wzniesieniu toastu rozpoczęła się część artystyczna. Na „narockiej scenie” pojawił się dobrze znany wszystkim kobietom zespół MKN, czyli Męski Kwiat Naroka, w którego skład wchodziło dwóch gentelmanów, rapowiec, dziadek i sportowiec, którzy swym iście męskim głosem odśpiewali znane piosenki. Następni artyści na pewno na długo pozostaną w pamięci uczestniczek imprezy. Nie często można przecież podziwiać zgrabne nóżki „Facetów w bieli”, którzy z niesamowitą lekkością poruszali swoimi ciałami  w rytm muzyki takiej jak: Jezioro łabędzie, Wyginam śmiało ciało, Chłop z Mazur, Jesteś szalona, czy muzyki Michaela Jacksona. W przerwie kobietom podano domowej roboty ciasta, kawę, herbatę, zimne napoje oraz sałatkę. Następnie na scenie pojawiła się grupa kabaretowa, która przedstawiła skecz pt. „Wymówki” odzwierciedlający tradycyjne problemy małżeńskie. W plażowe klimaty wprowadziło komiczne przedstawienie piosenki Rudiego Schuberta pt. „Monika dziewczyna ratownika”. Barwne stroje oraz elementy związane z morzem sprawiły, że uśmiech ponownie pojawił się na twarzach kobiet.

Na zakończenie zaproszono wszystkie kobiety do wspólnego śpiewania karaoke. Przy wyjściu każda kobieta została obdarowana tulipanem. W szczególny sposób organizatorzy imprezy, Sołtys i Rada Sołecka, dziękują wszystkim, którzy w 

zdjęcia: www.narok.pl

Roksana Odziomek, Sylwia Swaczyna

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Przewiń do góry