Kolejna edycja Święta Rodziny za nami

Świętować można na wiele sposobów, a mieszkańcy Dąbrowy udowadniają, że najlepiej wychodzi to w gronie rodzinnym i przyjaciół w Gminie Dąbrowa. Kolejna edycja Święta Rodziny za nami. Atrakcji nie zabrakło, dmuchańce, animator, kolorowe budki lęgowe wykonane przez dzieci, fotobudka w krainie czarów i występy artystyczne. Każdy znalazł coś dla siebie, a radości nie było końca. Podczas otwarcia Wójt Gminy Dąbrowa Katarzyna Gołębiowska - Jarek złożyła podziękowania i  gratulację dla Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Dąbrowie z okazji Dnia Animatora Kultury.
W trakcie na boisku trwały rozgrywki Chempion Cup w piłce nożnej dzieci. Na scenie miało miejsce wręczenie nagrody i pucharów zwycięzcom zawodów wędkarskich dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, które odbyły się w tym samym dniu z samego rana na terenie Dąbrowskich Glinianek.
Dekoracje wykonali seniorzy z Dąbrowy i Nowej Jamki, Ochotnicza Straż Pożarna zadbała o bezpieczeństwo mieszkańców podczas imprezy, był z nami  Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie, stanowisko konsultacyjne z zakresu ochrony powietrza. Dziękuję SKS Dąbrowa za pomoc organizacyjną. Dziękujemy pracownikom Ośrodka Kultury i Rekreacji w Dąbrowie na czele z Anitą Jonczyk Dyrektor GOKiR, wszystkim pracownikom Urzędu Gminy za staranne przygotowanie i dbałość o to, żeby tez dzień był dla wszystkich wyjątkowy.

 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 11-06-2024 10:15
Przewiń do góry