Informacja dotycząca rozstrzygnięcia otwartego konkursu na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, ochrony i promocji zdrowia oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym w 2024 roku

Wójt Gminy Dąbrowa informuje, że został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, ochrony i promocji zdrowia oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym w 2024 roku.
Na podstawie przyjętych w ogłoszeniu kryteriów  oceny ofert,  do realizacji  zadania publicznego wybrano ofertę złożoną przez:
Caritas Diecezji Opolskiej w formie dotacji kwotę 175 000 zł.
na realizację zadania pod nazwą : Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, ochrony i promocji zdrowia oraz działalność na rzecz  osób w wieku emerytalnym w 2024 r.

PDFZarządzenie Nr OR.0050. 254.2023 Wójta Gminy Dąbrowa z dnia 28 grudnia 2023 roku w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, ochrony i promocji zdrowia oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym w 2024 roku (126,71KB)

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 28-12-2023 17:37