Konsultacje społeczne projektów uchwał związanych z utworzeniem Sołectwa Sokolniki

Na podstawie Zarządzenia Nr OR.0050.214.2023 Wójta Gminy Dąbrowa z dnia 26 października 2023 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących projektu uchwały w sprawie podziału sołectwa Dąbrowa i utworzenia sołectwa Sokolniki oraz nadania Statutu Sołectwa Sokolniki oraz Zarządzenia Nr OR.0050.215.2023 Wójta Gminy Dąbrowa z dnia 26 października 2023 r.   w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmiany do Uchwały Nr XXX/209/09 Rady Gminy Dąbrowa z dnia 29 października 2009 r. w sprawie nadania Statutu Sołectwa Dąbrowa informuje się o konsultacjach społecznych projektów uchwał.

Celem konsultacji jest zebranie opinii, wniosków i uwag mieszkańców na temat:

1. projektu uchwały w sprawie podziału sołectwa Dąbrowa
    i utworzenia sołectwa Sokolniki oraz nadania Statutu Sołectwa Sokolniki;
  2. projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmiany do Uchwały Nr XXX/209/09 Rady Gminy Dąbrowa z dnia 29 października 2009 r. w sprawie nadania Statutu Sołectwa Dąbrowa (określenie nowego obszaru sołectwa)

Konsultacje obejmują swoim zasięgiem Gminę Dąbrowa i będą przeprowadzone w okresie:

od 1 listopada 2023 r. do 15 listopada 2023 r.

Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są mieszkańcy Gminy Dąbrowa.
Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie możliwości składania pisemnych opinii, wniosków i uwag przez mieszkańców Gminy Dąbrowa.

Zapraszam mieszkańców Gminy Dąbrowa do wzięcia udziału w konsultacjach.

Dąbrowa, 26.10.2023

Wójt Gminy Dąbrowa
                                                                                                                          /-/ Katarzyna Gołębiowska Jarek

PDFProtokół z dnia 20 listopada 2023 r. sporządzony na okoliczność ustalenia wyników konsultacji z mieszkańcami Gminy Dąbrowa dotyczących projektu uchwały w sprawie podziału sołectwa Dąbrowa i utworzenia sołectwa Sokolniki oraz nadania Statutu Sołectwa Sokolniki (150,79KB)