Relacja z Dębowych Biegów Przełajowych o Puchar Wójta

230 zawodników wzięło udział w Dębowych Biegach Przełajowych powiatu opolskiego o puchar Wójta Gminy Dąbrowa Katarzyny Gołębiowskiej-Jarek.
Tym razem zawody odbyły się na terenie rekreacyjnym w sołectwie Ciepielowice. Otwarta przestrzeń i piękna pogoda sprzyjały rywalizacji. Dziewczęta i chłopcy w trzech kategoriach wiekowych walczyli o o puchar Wójt natomiast zwycięzcy biegów indywidualnych uhonorowani zostali medalami.
W imprezie udział wzięli również Tomasz Kostuś Poseł na Sejm RP oraz Jan Kamiński przedstawiciel Szkolnego Związku Sportowego.
Składamy serdeczne podziękowania organizatorom za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów. Dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej w Dąbrowie, sołectwu  Ciepielowice, strażakom z OSP Dąbrowa, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Rekreacji w Dąbrowieoraz pracownikom Urzędu Gminy w Dąbrowie.

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 05-10-2023 08:18