Nadia odebrała nagrodę

Nadia Mendel uczennica kl. 2a z powodzeniem wzięła udział w III edycji Konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej "Mam 6 lat i jestem aktywny!" i zdobyła wyróżnienie. Praca plastyczna Nadii została doceniona i wyłoniona spośród 77 prac.

Celem III edycji konkursu było promowanie i upowszechnienie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w celu zapewnienia dzieciom sześcioletnim przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz promowanie aktywnego stylu życia, bezpieczeństwa i zdrowia wśród najmłodszych. Konkurs skierowany był do rad rodziców przedszkoli i szkół oraz uczniów urodzonych w latach 2005, 2006 lub 2007, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat.

Prace oceniane są w dwóch poziomach: regionalnym i krajowym. Najlepsze prace na poziomie regionalnym wyłoniła Wojewódzka Komisja "Mam 6 lat"- powołana przez Opolskiego Kuratora Oświaty, a na poziomie krajowym - kapituła powołana przez Ministra Edukacji Narodowej.

W dniu 14 kwietnia 2014 r. odbyła się w PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich Gala Wojewódzka III edycji Konkursu MEN, podczas której został podsumowany konkurs we wszystkich kategoriach oraz wręczone zostały nagrody. Uroczystość uświetniły występy dzieci i młodzieży.

Nadii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Nadia i Jej dzieło.JPG.jpeg

finalisci konkursu z rodzicami.jpeg

 

 

 

 

 

 

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 17-04-2014 13:00
Przewiń do góry