Babski Comber 2014

Takiej imprezy jeszcze nikt nie widział! Już po raz czwarty sołectwo Chróścina zorganizowało Babski Comber w którym wzięło udział 125 przebranych kobiet. Organizatorki: Ewelina Ignac, Izabela Dusza i Justyna Marcinkiewicz zapewniły mieszkankom m.in. Mechnic, Chróściny, Wawelna fantastyczną zabawę, śpiew, tańce i nie tylko... Jak co roku hymnem była "Plastikowa Biedronka" do której autorska choreografia wzbudziła wrzaski kibicujących, rozgorączkowanych wielbicielek nie tylko utworu ale i wszystkiego co ma kropki;). Imprezę odwiedziła Doda - Dorota R. i Ciotka z Ameryki, która przywiozła mnóstwo intrygujących gadżetów dla swojej "latającej rodziny".
- Justynie wręczyła ten piękny fartuszek, żeby zasłoniła jak urośnie brzuszek.
- Innej pannie dała tę butelke wina, żeby w krótce miała następnego syna.
- Sołtysowej przekazała piękne oficery, aby mogła z chłopem chodzić na długie spacery.
- innej młodej dała dwie dychy do tego, że jak mąż "ucichnie" kupi se nowego.

Niektórzy twierdzą, że imprezy, a w szczególności te tematyczne, organizowane przez mężczyzn, odznaczają się większym „luzem”, są zabawniejsze, nie do końca przewidywalne, co czyni je niepowtarzalnymi. Historia pokazuje jednak, że kobiety również potrafią zaskakiwać, często do tego stopnia, że uczestnictwo w takich imprezach zapada w pamięć na długie lata.

Tak wyglądały babskie swawole przy biesiadnym stole... spotkanie kobiet bez żadnych mężczyzn! Wyjątkowa gratka dla wszystkich kobiet, w każdym wieku ...

 

 

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 25-02-2014 08:01
Przewiń do góry