Świąteczne Kiermasze w Dąbrowie i Chróścinie

Jak obchodzone są Święta Bożego Narodzenia w innych krajach, tego mogli się dowiedzieć uczestnicy sobotniego kiermaszu w Szkole Podstawowej w Dąbrowie dzięki przedstawieniu w wykonaniu uczniów szkoły w Dąbrowie. Występ wzbogacił szkolny chór wyśpiewując bożonarodzeniowe melodie. Całość dopełniły świąteczne dekoracje oraz kiermaszowe ozdoby i świąteczne smakołyki.
W spotkaniu udział wzięli Poseł na Sejm RP Tomasz Kostuś wraz z małżonką, Wójt Gminy Dąbrowa Katarzyna Gołębiowska - Jarek oraz społeczność szkolna.
Świąteczny kiermasz, odbył się również w niedzielę w Szkole Podstawowej w Chróścinie. Liczne atrakcje jakie przygotowali uczniowie wraz z nauczycielami i opiekunami oraz rodzicami zasługują na ogromny  podziw, a magiczna atmosfera tam panująca, dekoracje oraz występy artystyczne dzieci niosły przesłanie miłości dla licznie zgromadzonej społeczności szkolnej. Smakowite ciasta, ozdoby choinkowe oraz wspólny stół sprawiły, że klimat tego dnia był iście świąteczny.

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 13-12-2022 11:34