4000 drzew posadzonych w Dąbrowie w ramach akcji „Posadź drzewa z NEPI Rockcastle"

4000 drzew posadzono w Dąbrowie w miniony wtorek. Ogromne Brawa dla uczniów  klasy szóstej i siódmej Szkoły w Dąbrowie, którzy wraz z nauczycielami wzięli udział w kolejnym etapie akcji „Posadź drzewa z NEPI Rockcastle" realizowanej w ramach inicjatywy „Nie bądź plastik”.
Korzyści płynące z drzew to przede wszystkim produkcja tlenu, wchłanianie dwutlenku węgla czy też walory użytkowe niezbędne na co dzień. Cieszymy się, że nasza młodzież wspólnie z Wójt Gminy Dąbrowa Katarzyną Gołębiowską - Jarek oraz pracownikami Nadleśnictwa Opole oraz Lasami Państwowymi przyczyniła się do zadbania o zieloną gminę Dąbrowa za co serdecznie dziękujemy.
Akcja zorganizowana była przez start-up Dotlenieni.org we współpracy z centrami handlowymi Solaris Center i Centrum Handlowe Karolinka.
 

 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 28-10-2022 11:47
Przewiń do góry