Mikro-porady dla firm

Poniżej podajemy link do serwisu , w którym bezpłatnie umieszczane są informacje pomocne dla początkującego i małego Przedsiębiorcy. Celem działalności serwisu www.mikroporady.pl jest bezpłatne i nieograniczone w czasie dostarczanie pomocy poczatkującym firmom na każdym etapie rozwoju w postaci wzorów umów, regulaminów, instrukcji, porad i rekomendacji wraz z aktualnym orzecznictwem, uwagami i komentarzami, a zrejestrowani użytkownicy otrzymują  bezpłatnie cotygodniowy biuletyn z  nowymi poradami  wg aktualnie obowiązującego stanu prawnego.
Link do serwisu  www.mikroporady.pl    

W zakresie wymiany informacji serwis współpracuje także m.in  z Portalem Innowacji PARP http://www.pi.gov.pl/Firma/chapter_96043.asp

Możliwa jest także współpraca w zakresie bezpłatnego zamieszczania treści z serwisu www.mikroporady.pl  tak jak np. w przypadku robi to serwis dla studenta http://kariera.dlastudenta.pl/artykul/Podejmowanie_dzialalnosci_gospodarczej,100492.html dla studentów chcących podejmować działalność gospodarcza.

Wszystkie  treści  publikowane w serwisie są opiniowane i powstają we współpracy z zespołem prawników Kancelarii Juris, która zapewnia zgodność dokumentów ( wzorów umów, porad, instrukcji)  z obwiązującym stanem prawnym.      

 

 

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 19-11-2013 14:45
Przewiń do góry