12 lipca - Konsultacje Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 Partnerstwa Borów Niemodlińskich

W imieniu Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Borów Niemodlińskich serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone opracowaniu Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027.  Wcześniejsze Strategie to ponad 200 zrealizowanych projektów z dofinansowaniem ponad 21,5 mln zł. Tym razem do dyspozycji może być ponad 11 mln zł na projekty w gminach: Biała, Dąbrowa, Komprachcice, Łambinowice, Niemodlin, Prószków, Strzeleczki i Tułowice.

W tworzeniu Strategii ważne jest poznanie opinii mieszkańców tych gmin, określenie lokalnych potrzeb i spisanie pomysłów.  Do uczestnictwa w spotkaniach konsultacyjnych zapraszane są osoby w różnym wieku i z różnych środowisk: stowarzyszeń, fundacji, parafii, przedsiębiorców, rolników, osób pracujących i na emeryturze, rodziców i młodzieży.  Zapraszamy każdego, kto chce decydować o przyszłym lokalnym wydatkowaniu funduszy unijnych na terenie gmin Borów Niemodlińskich.  

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Gminy Dąbrowa w sali konferencyjnej na I piętrze w godzinach od 17:00 do 20:00.

Plakat spotkania PBN mały.jpeg

 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 08-07-2022 08:18
Przewiń do góry