Informacja dotycząca przebudowy drogi powiatowej Nr 1720 O Wawelno – Narok na odc. Dąbrowa – Sokolniki polegająca na budowie ścieżki pieszo – rowerowej

W związku z rozpoczęciem przez Powiat Opolski zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1720 O Wawelno – Narok na odc. Dąbrowa – Sokolniki polegająca na budowie ścieżki pieszo – rowerowej” wystąpią utrudnienia w poruszaniu się po drodze powiatowej nr 1720O na odcinku od Sokolnik do Dąbrowy. Ruch odbywał się będzie zgodnie z załączoną tymczasową organizacja ruchu.

Przewidywany termin realizacji prac 01.07 – 31.10.2022 r.  Inwestor Zarząd Dróg Powiatowych. Wartość zadania 1,8 mln zł. Zadanie wykonane będzie przy wsparciu finansowym gminy Dąbrowa.

sokolniki.png

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak