26 - 28 maja Dni Otwarte Urzędu Gminy Dąbrowa

Drodzy Mieszkańcy, przed nami Święto Samorządu Terytorialnego, które obchodzone jest corocznie 27 maja, w rocznicę pierwszych w pełni demokratycznych wyborów. Zapraszamy mieszkańców, aby poznali Urząd Gminy po modernizacji, oczekiwany od wielu lat. Specjalnie dla mieszkańców zorganizowane zostaną Dni Otwarte.

W czwartek 26 maja o godz. 11.00 odbędzie się oficjalne otwarcie z zaproszonymi przedstawicielami władz rządowych i samorządowych.

W piątek 27 maja zapraszam serdecznie naszych najmłodszych mieszkańców wraz z opiekunami szkolnymi i przedszkolnymi na spacer po urzędzie

W sobotę 28 maja w godz. 10.00 -12.00 - drzwi otwarte dla mieszkańców.

Nowe warunki pracy, przyjazna atmosfera, kącik malucha czy winda dla osób starszych i niepełnosprawnych to tylko niektóre z elementów, dzięki którym załatwianie spraw w Urzędzie Gminy będzie przyjemniejsze i bardziej profesjonalne.

Wartość całej inwestycji wyniosła 3,2 mln zł z czego 90 procent pochodziła ze środków zewnętrznych.

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 25-05-2022 15:11
Przewiń do góry