20 maja w Żelaznej spotkanie dotyczące dotacji do wymiany źródła ciepła

20 maja o godzinie 17:00 serdecznie zapraszamy mieszkańców Żelaznej, na spotkanie z Gminnym Koordynatorem Ochrony Powietrza, który  doradzi jak efektywnie gospodarować energią w domu oraz pomoże w doborze najbardziej efektywnego źródła ogrzewania dla Twojego domu oraz wyjaśni warunki dofinansowania do wymiany źródła ciepła i termomodernizacji w ramach Programu „Czyste Powietrze”, finansowanego ze środków WFOŚiGW , pomoże w wypełnieniu deklaracji źródeł ciepła, którą obowiązkowo należy złożyć do czerwca tego roku, formularz jest dostępny na stronie https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow oraz w Urzędzie Gminy. Podczas spotkania uczestnicy wezmą udział w  losowaniu czujników czadu wraz z innymi upominkami.

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 18-05-2022 08:13
Przewiń do góry