22 kwietnia w Nowej Jamce spotkanie dotyczące dotacji do wymiany źródła ciepła

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Nowej Jamki na spotkanie z Gminnym Koordynatorem Ochrony Powietrza, który  doradzi jak efektywnie gospodarować energią w domu oraz pomoże w doborze najbardziej efektywnego źródła ogrzewania dla Twojego domu oraz wyjaśni warunki dofinansowania do wymiany źródła ciepła i termomodernizacji w ramach Programu „Czyste Powietrze”, finansowanego ze środków WFOŚiGW , pomoże w wypełnieniu deklaracji źródeł ciepła, którą obowiązkowo należy złożyć do czerwca tego roku, formularz jest dostępny na stronie https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow oraz w Urzędzie Gminy. Podczas spotkania uczestnicy wezmą udział w  losowaniu czujników czadu wraz z innymi upominkami.

nowa jamka.png

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 19-04-2022 12:17
Przewiń do góry