Sołtysówki tradycją w naszej gminie

19 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie z sołtysami - prawdziwymi liderami lokalnej społeczności. Podczas Sołtysówki Szymon Ogłaza Członek Zarządu Województwa, rozmawiał z naszymi społecznikami oraz wręczyć tablice informujące o Marszałkowskiej Inicjatywie Sołeckiej. Dzięki środkom finansowym pochodzącym z budżetu gminy oraz Urzędu Marszałkowskiego powstały kolejne piękne miejsca w przestrzeni publicznej. Na spotkaniu Wójt Gminy Dąbrowa Katarzyna Gołębiowska – Jarek oficjalnie wręczyła zaświadczenia o wyborze na sołtysa, a nowa Pani sołtys wsi Ciepielowice przywitała się z zebranymi pysznym tortem. W dalszej części omawiane były ważne tematy bieżące w zakresie budżetu, planowania funduszu sołeckiego, gospodarki odpadowej, najbliższych gminnych wydarzeń, mobilnego punktu spisu powszechnego oraz wizyty komisji europejskiej.

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 23-08-2021 14:57