Gmina Dąbrowa w pigułce – foldery

Gmina Dąbrowa - zielona i perspektywiczna
okładka-folder.jpeg Ponad tydzień temu odebraliśmy publikację tj. foldery promujące Gminę Dąbrowa.  Zadanie zostało zrealizowane w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW. Foldery opisują dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Gminy Dąbrowa.  Odnajdziemy tu dzieje miejscowości, dorobek kulturalny, sportowy, plan, mapkę, a te informacje wskazują także na kierunki i perspektywy rozwoju gospodarczego, możliwości inwestycyjne, obsługę ruchu turystycznego. Publikacja zawiera też przewodnik teleadresowy i kalendarz wydarzeń. Zapraszamy do wersji elektronicznej poniżej...

Zainteresowanych otrzymaniem publikacji prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Gminy - biuro podawcze.

PDFokładka_folder_2013.pdf (532,39KB)
PDFfolder_blok_2013.pdf (2,01MB)