10 lipca - Wybory Sołtysa i rady sołeckiej w Nowej Jamce i Skarbiszowie

Wójt Gminy Dąbrowa serdecznie zaprasza mieszkańców Nowej Jamki na zebranie wyborcze poświęcone wyborowi sołtysa i rady sołeckiej, które odbędzie się w dniu 10 lipca 2021 roku o godz. 1700.

ZAWIADOMIENIE O ZEBRANIU WYBORCZYM I

Szanowni mieszkańcy sołectwa Nowa Jamka

Wójt Gminy Dąbrowa wykonując uchwałę Rady Gminy Dąbrowa z dnia 24 czerwca 2021 roku w sprawie zarządzenia wyborów sołtysa i rady sołeckiej  w sołectwie Nowa Jamka, serdecznie zaprasza mieszkańców

n a   Z E B R A N I E    W Y B O R C Z E

poświęcone  wyborowi sołtysa i rady sołeckiej, które odbędzie się
w dniu 10 lipca 2021 roku o godz. 1700
świetlicy wiejskiej w Nowej Jamce

Porządek zebrania wyborczego  będzie  następujący:

1. Powołanie spośród stałych i uprawnionych mieszkańców sołectwa trzyosobowej komisji wyborczej w celu przeprowadzenia głosowania.
  2. Przeprowadzenie  odrębnych  tajnych głosowań dla wyboru sołtysa i rady sołeckiej.
  3. Ogłoszenie wyników wyborów.
  4. Zmiany w funduszu sołeckim.

Zebranie Wyborcze  obsługiwać i prowadzić będzie pracownik Urzędu Gminy Dąbrowa.
Prosi się mieszkańców o zabranie ze sobą na zebranie wyborcze przyborów do pisania oraz zachowanie obowiązujących przepisów dotyczących COVID tj. maseczka, zachowanie odstępów.

Wójt Gminy
                                                                                                                                       /-/ Katarzyna Gołębiowska - Jarek

Wójt Gminy Dąbrowa serdecznie zaprasza mieszkańców Skarbiszowa na zebranie wyborcze poświęcone wyborowi sołtysa i rady sołeckiej, które odbędzie się w dniu 10 lipca 2021 roku o godz. 1900.

ZAWIADOMIENIE O ZEBRANIU WYBORCZYM II

Szanowni mieszkańcy sołectwa Skarbiszów

Wójt Gminy Dąbrowa wykonując uchwałę Rady Gminy Dąbrowa z dnia 24 czerwca 2021 roku w sprawie zarządzenia wyborów sołtysa i rady sołeckiej  w sołectwie Skarbiszów, serdecznie zaprasza mieszkańców

n a   Z E B R A N I E    W Y B O R C Z E
poświęcone  wyborowi sołtysa i rady sołeckiej
, które odbędzie się
w dniu 10 lipca 2021 roku o godz. 1900
świetlicy wiejskiej w Skarbiszowie

Porządek zebrania wyborczego  będzie  następujący:

3. Ogłoszenie wyników wyborów.

Wójt Gminy
                                                                                                                                    /-/ Katarzyna Gołębiowska - Jarek