Laury Umiejętności i Kompetencji rozdane

Kapituła Laurów Umiejętności i Kompetencji, w skład której wchodzą samorządowcy, przedstawiciele nauki i biznesu przyznała mieszkańcom gminy Dąbrowa aż trzy Srebrne Laury.
25 czerwca w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego odbyła się uroczysta Gala zorganizowana przez Opolską Izbą Gospodarczą, podczas której Wójt Gminy Dąbrowa Katarzyna Gołębiowska – Jarek otrzymała Laur w kategorii Debiut Samorządowy za budowanie nowego wizerunku Gminy Dąbrowa.
Pani Anna Cisowska z Ciepielowic otrzymała Laur w kategorii Pro Publico Bono za liczne działania na rzecz rodziny ochrony zdrowia, pomocy społecznej i charytatywnej, a także kultury i dziedzictwa narodowego.
Z kolei Lukas Gogol z Chróściny otrzymał Laur w kategorii Młode Talenty za wybitny talent i niesamowitą grę na akordeonie. Lukas odnosi znaczące sukcesy muzyczne nie tylko w kraju ale i zagranicą. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.
Jak powiedział podczas Gali Marszałek Andrzej Buła „zdobywcy Laurów pokazują, że warto działać nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Natomiast samorządowcy widzą w laureatach partnerów w kreowaniu i promocji coraz lepszego wizerunku naszego regionu.”

 

 

 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 29-06-2021 11:58
Przewiń do góry