Komunikat w sprawie ograniczeń w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Dąbrowa

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Dąbrowa,

W związku z informacjami o znacznym wzroście liczby zachorowań na COVID-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Gminy w Dąbrowie, uprzejmie prosimy o ograniczenie osobistych wizyt w Urzędu.

Sprawy można w dalszym ciągu bez przeszkód załatwiać za pośrednictwem poczty, drogą  mailową lub za pośrednictwem platformy EPUAP / /y69foca544/SkrytkaESP

W sprawach związanych z wydaniem decyzji administracyjnej lub sprawach podatkowych potrzebujemy Państwa podpis (odręczny lub elektroniczny), w tych przypadkach załatwienie sprawy za pośrednictwem poczty elektronicznej nie jest możliwe. Proszę każdorazowo konsultować się telefonicznie z pracownikiem Urzędu Gminy Dąbrowa.

W siedzibie Urzędu w wyznaczonym do tego miejscu na parterze budynku będą załatwiane tylko sprawy pilne i niecierpiące zwłoki, wyłącznie po uprzednim ustaleniu terminu spotkania drogą telefoniczną z pracownikiem właściwym merytorycznie.

Dane kontaktowe do pracowników dostępne są na stronie:  http://gminadabrowa.pl/40/2320/urzad-gminy-dabrowa-informacje-teleadresowe.html

Ponadto wszelką korespondencję kierowaną do Urzędu Gminy będzie można pozostawić w przeznaczonej na ten cel skrzynce  korespondencyjnej znajdującej się w przedsionku. Jej stan będzie na bieżąco monitorowany przez wyznaczonych pracowników.

Wszelkie opłaty prosimy uiszczać w pierwszej kolejności za pomocą bankowości internetowej. Numery kont bankowych dostępne są na stronie: http://gminadabrowa.pl/3823/2574/rachunki-bankowe.html . Osoby, które nie mają takiej możliwości, będą mogły dokonać opłaty w kasie na parterze budynku.

O zmianach w obsłudze klientów  będziemy informować na bieżąco za pomocą strony internetowej www.gminadabrowa.pl.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Zapewniamy, że wszelkie działania podejmujemy w  trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie.

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 25-03-2021 14:00