Nowy nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany pieca

Do końca marca br. Urząd Gminy Dąbrowa czeka na wnioski właścicieli nieruchomości, którzy chcą wziąć udział w ostatnim naborze uzupełniającym w ramach projektu na wymianę indywidualnych źródeł ciepła na bardziej ekologiczne. Projekt realizowany jest z środków z budżetu Gminy Dąbrowa i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego.

Zainteresowani mieszkańcy proszeni są o składanie deklaracji chęci uczestnictwa w programie w wersji papierowej (wzór wniosku wraz z załącznikami dostępny poniżej oraz w Urzędzie Gminy Dąbrowa – pok. 11) w terminie do 31 marca 2021 r. do godziny 15.30.

W ramach konkursu właściciel nieruchomości może ubiegać się o środki na zakup: pieca gazowego (w ramach sieci gazowej - dot. miejscowości Chróścina, Dąbrowa, Mechnice, Żelazna), elektrycznego, olejowego, na biomasę, pompy ciepła, paneli fotowoltaicznych odpowiedzialnych za ogrzewanie nieruchomości (zgodnymi z unijnymi standardami i przepisami w zakresie ochrony środowiska).

Ostateczna lista osób zakwalifikowanych do naboru uzupełniającego będzie znana do końca kwietnia 2021 r. Przypominamy, że realizacja inwestycji związanej z wymianą pieca może nastąpić dopiero po podpisaniu umowy o dofinansowanie z Gminą.

PDFWNIOSEK o wymianę indywidualnego źródła ciepła (30,13KB)
PDFZałącznik nr 1 do wniosku (43,07KB)
 

 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 02-02-2021 12:13
Przewiń do góry