XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko

9 lutego w ZS w Chróścinie rozegrano XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko. Rywalizacja przebiegała w 9 kategoriach indywidualnych oraz drużynowej dla najlepszych sołectw.

Aż ośmioro zawodników i zawodniczek powtórzyło sukces z ubiegłego roku plasując się na podium. Tytuły obronili: Dawid Kałuża w seniorach i juniorka Katarzyna Kałuża. Rywalizację w oldbojach wygrał Marek Pacek z Brzegu. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyły Niewodniki, przed Karczowem i ex aequo Skarbiszowem i Narokiem.

Za rok jubileuszowy, XV turniej, który rozegrany zostanie w budowanej obecnie sali gimnastycznej przy ZS w Dąbrowie.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Młodzik  Piotr Kaniak (Karczów)                    Młodziczka   Wiktoria Żołnierczuk (Niewodniki)

Kadet     Przemysław Zdybel (Karczów)          Kadetka        Julia Kijak (Karczów)

Junior    Patryk Mudyna (Ciepielowice)          Juniorka        Katarzyna Kałuża (Niewodniki)

Senior    Dawid Kałuża (Niewodniki)              Seniorka        Justyna Mateja (Niewodniki)

Oldboy   1.Marek Pacek (Brzeg)                    Drużyna          Niewodniki

Więcej wyników na www.gokir.pl