Ferie w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie przygotował kilka atrakcji dla wszystkich milusińskich z naszej Gminy, na które serdecznie zapraszamy!

Księżniczka na ziarnku grochu

Już 29 stycznia w świetlicy w Karczowie (godzina 10.00) gościł będzie objazdowy teatr lalkowy z Wrocławia. Artyści z Wędrownego Jarmarku Bajek przedstawią znaną baśń H. Ch. Andersena „Księżniczka na ziarnku grochu”. Będzie to opowieść o zabawnych, ale i pełnych napięć perypetiach królewskiej rodziny i zabłąkanej dziewczynki, która pewnego burzliwego dnia zawitała do ich pałacu.

Taniec nowoczesny

Dzień później, 30 stycznia o godzinie 10.00, zapraszamy do Ciepielowic na warsztaty tańca nowoczesnego, które poprowadzi Damian Gorazdowski.

Warsztaty teatralne

A w Naroku „Teatr na wesoło”. Aktor teatralny i filmowy przeprowadzi profesjonalne warsztaty teatralne. Chętnych zapraszamy 5 i 6 lutego do świetlicy w Naroku w godzinach 11.00-13.00.

Turniej ping-ponga

9 lutego w Chróścinie na zakończenie ferii odbędzie się doroczny Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko. Chętnych do udziału zapraszamy do sali gimnastycznej Zespołu Szkól od godziny 8.30.

Swoją ofertę sportową na czas ferii zimowych przygotowały także szkoły z naszej gminy. Szczegółowy program znajduje się u nauczycieli i na tablicach ogłoszeń w szkołach.

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 24-01-2013 08:27
Przewiń do góry