Prosimy, aby podatek w listopadzie zapłacić przez Internet

Szanowni mieszkańcy,

Zbliża się termin płatności IV raty podatku od nieruchomości i opłaty za gospodarowanie odpadami (15.11.2020 r.).

Pandemia koronawirusa spowodowała szereg społecznych ograniczeń w naszym codziennym życiu. Nosimy maseczki, unikamy dużych skupisk ludzi, w sklepach zdecydowanie częściej płacimy kartą aniżeli gotówka. Wszystko po to, aby chronić siebie i innych przed wirusem. 

Właśnie w trosce o zdrowie wszystkich mieszkańców naszej gminy, wspólnie z sołtysami zdecydowaliśmy, że w listopadzie nie będzie poboru podatków i opłat za pomocą inkasa. 

Wszelkie wpłaty można dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej, do czego gorąco zachęcamy. Nie trzeba tego robić osobiście - jeśli sami nie korzystacie z bankowości elektronicznej - poproście rodzinę, znajomych, przyjaciół. Przelew elektroniczny można zrobić w naszym imieniu ktoś inny, ze swojego rachunku. Wystarczy podać w tytule przelewu miejsce położenia nieruchomości/gospodarstwa i numer decyzji. Na każdej decyzji podatkowej lub informacji o wysokości opłaty otrzymali Państwo indywidualny rachunek bankowy, na który należy dokonać wpłaty należności.

Pozostaje jeszcze tradycyjny sposób zapłacenia podatków na poczcie, sugerujemy jednak, aby skorzystać z przelewów elektronicznych, ponieważ możemy wtedy zostać w domu. 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 05-11-2020 14:45
Przewiń do góry