Komunikat Wójta Gminy Dąbrowa w sprawie funkcjonowania Urzędu od 26 października

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Dąbrowa,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Gminy w Dąbrowie, w związku z wprowadzeniem strefy czerwonej na terenie całego kraju, informuję iż od poniedziałku 26 października 2020r. w siedzibie Urzędu Gminy wprowadza się ograniczenie kontaktów osobistych.

Sprawy można w dalszym ciągu bez przeszkód załatwiać za pośrednictwem poczty, drogą  mailową ug@gminadabrowa.pl lub za pośrednictwem platformy EPUAP / /y69foca544/SkrytkaESP

W siedzibie Urzędu w wyznaczonym do tego miejscu na parterze budynku będą załatwiane tylko sprawy pilne i niecierpiące zwłoki, wyłącznie po uprzednim ustaleniu terminu spotkania drogą telefoniczną z pracownikiem właściwym merytorycznie.

Dane kontaktowe do pracowników dostępne są na stronie:  http://gminadabrowa.pl/40/2320/urzad-gminy-dabrowa-informacje-teleadresowe.html

Ponadto wszelką korespondencję kierowaną do Urzędu Gminy będzie można pozostawić w przeznaczonej na ten cel skrzynce  korespondencyjnej znajdującej się w przedsionku. Jej stan będzie na bieżąco monitorowany przez wyznaczonych pracowników.

Wszelkie opłaty prosimy uiszczać w pierwszej kolejności za pomocą bankowości internetowej. Numery kont bankowych dostępne są na stronie: http://gminadabrowa.pl/3823/2574/rachunki-bankowe.html . Osoby, które nie mają takiej możliwości, będą mogły dokonać opłaty w kasie na parterze budynku.

O zmianach w obsłudze klientów  będziemy informować na bieżąco za pomocą strony internetowej www.gminadabrowa.pl.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Zapewniamy, że wszelkie działania podejmujemy w  trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie.

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 26-10-2020 14:03
Przewiń do góry