Pakiety ochronne dla jednostek OSP z Gminy Dąbrowa

W dniu 1 października 2020 r. jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Dąbrowa otrzymały pakiety ochronne w ramach unijnego projektu ,,Opolskie przeciw COVID – 19’’. Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Opolskiego, strażacy z naszych jednostek OSP Dąbrowa, OSP Chróścina, OSP Narok oraz OSP Żelazna zostali wyposażeni w sprzęt niezbędny w czasie epidemii taki jak: maseczki, rękawiczki, kombinezony i gogle ochronne, płyny do dezynfekcji, przyłbice oraz opryskiwacz ciśnieniowy. Serdeczne dziękujemy Marszałkowi Województwa Opolskiego Panu Andrzejowi Bule za całe wyposażenie, które chronić będzie nie tylko poszkodowanych ale i strażaków. Przekazania pakietów ochronnych, które miało miejsce w remizie OSP w Dobrzeniu Małym, dokonał Wicemarszałek Województwa Opolskiego Pan Zbigniew Kubalańca. Podczas tej samej uroczystości Pan Piotr Kwosek oraz Pan Bernard Biedroń strażacy z OSP Żelazna zostali odznaczeni odznaką honorową za zasługi dla Województwa Opolskiego. Składamy serdeczne gratulacje wyróżnionym druhom.

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 05-10-2020 15:21