Program Leader

Od  24 kwietnia 2008 roku Gmina Dąbrowa jest członkiem Stowarzyszenia "Partnerstwo Borów Niemodlińskich działającego jako Lokalna Grupa Działania w ramach programu Leader. Oprócz naszej gminy członkami Stowarzyszenia są gminy: Niemodlin, Tułowice, Komprachcice, Łambinowice, Prószków, Strzeleczki i Biała.

Aby przybliżyć Państwu sam program oraz zasady jego działania zamieszczamy poniższe linki oraz prezentację Programu Leader jaką przygotowała Pani Jadwiga Wójciak prezes Stowarzyszenia "Partnerstwo Borów Niemodlińskich" na spotkanie z przedstawicielami naszej gminy:

Obecnie Stowarzyszenie Partnerstwo Borów Niemodlińskich zajmuje się pozyskiwaniem nowych członków oraz opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju w związku z czym zamieszczamy poniżej, dostępne do pobrania, deklaracje członkowskie oraz ankiety zawierające propozycje projektów, które wpisywać się będą w ramy Lokalnej Strategii Rozwoju.

Za naszym pośrednictwem Partnerstwo Borów Niemodlińskich  zaprasza wszystkich zainteresowanych do wstąpienia do Stowarzyszenia. Członkowstwo w Partnerstwie daje Państwu możliwość decydowania na co będą przeznaczane środki z działania Leader. 

Deklaracje członkowskie:

  • dla sektora społecznego (Stowarzyszenia, OSP, LZS - jeśli w statucie mają zapis działań na rzecz wsi, Parafie)

Ankieta dotycząca propozycji projektów:

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Przewiń do góry