Podatek w maju zapłać przez internet

Szanowni mieszkańcy,

Zbliża się termin płatności II raty podatku od nieruchomości i opłaty za gospodarowanie odpadami.

Pandemia koronawirusa spowodowała szereg społecznych ograniczeń w naszym codziennym życiu. Nosimy maseczki, unikamy dużych skupisk ludzi, w sklepach zdecydowanie częściej płacimy kartą aniżeli gotówka. #ZOSTAŃWDOMU - wszystko po to, aby chronić siebie i innych przed wirusem. 

Właśnie w trosce o zdrowie wszystkich mieszkańców naszej gminy, a także sołtysów zdecydowaliśmy się zaniechać
w maju poboru podatków i opłat za pomocą inkasa. 

Wszelkich wpłat można dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej, do czego gorąco zachęcamy. Nie trzeba tego robić osobiście - jeśli sami nie korzystacie z bankowości elektronicznej - poproście rodzinę, znajomych, przyjaciół. Przelew elektroniczny można zrobić w naszym imieniu ktoś inny, ze swojego rachunku. Wystarczy podać
w tytule przelewu miejsce położenia nieruchomości/gospodarstwa i numer decyzji. Na każdej decyzji podatkowej lub informacji o wysokości opłaty otrzymali Państwo indywidualny rachunek bankowy, na który należy dokonać wpłaty należności.

Pozostaje jeszcze tradycyjny sposób zapłacenia podatków na poczcie, sugerujemy jednak, aby skorzystać z przelewów elektronicznych, ponieważ możemy wtedy zostać w domu. 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 27-04-2020 11:15
Przewiń do góry