Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych

Po raz kolejny uczniowie szkół podstawowych próbowali swoich sił i zmagali się z wymagającymi zadaniami w ramach Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Po etapie szkolnym, od 08.01.2020 do 17. 01. 2020 r. pod patronatem Kuratorium Oświaty w Opolu, odbył się etap drugi - gminny umożliwiający bój o udział w etapie trzecim – wojewódzkim.

Uczestnicy wyłonieni w szkolnych eliminacjach, mogli wykazać się bogatą wiedzą z zakresu: języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, matematyki, historii, geografii oraz biologii. Aby zakwalifikować się do kolejnego poziomu i reprezentować szkołę jak i gminę na szczeblu wojewódzkim, konieczne było zdobycie przynajmniej 85% możliwych punktów.

Serdecznie gratulujemy Franciszkowi Woś, uczniowi Publicznej Szkoły Podstawowej w Chróścinie, który uzyskał wymagany wynik aż w dwóch konkursach: geograficznym i historycznym oraz Maciejowi Gołębiewskiemu, uczniowi Publicznej Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Dąbrowie, który zakwalifikował się do konkursu historycznego.

Laureatom życzymy powodzenia oraz sukcesów w kolejnym etapie!

Dziękujemy również pozostałym uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wykazanie się nieprzeciętną wiedzą.

Protokoły z etapu gminnego znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Dąbrowie, bezpośredni link: http://bip.gzeasip.gminadabrowa.pl/51/84/konkursy-przedmiotowe.html

 

 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 29-01-2020 13:39
Przewiń do góry