Kolejny nabór na wymianę pieców

Wójt Gminy Dąbrowa informuje o wstępnym naborze wniosków o udzielenie dotacji na wymianę indywidualnych źródeł ciepła w ramach projektu „Wymiana źródeł ogrzewania na ekologiczne w gminie Dąbrowa – II etap” z udziałem środków z budżetu Gminy Dąbrowa i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego.
Zainteresowani właściciele nieruchomości proszeni są o składanie deklaracji uczestnictwa w programie (wzór wniosku dostępny w Urzędzie Gminy Dąbrowa oraz poniżej) w terminie do 31 października 2019 r. – decyduje data wpływu do Urzędu Gminy Dąbrowa.
W ramach konkursu właściciel nieruchomości może ubiegać się o środki na zakup: pieca gazowego, elektrycznego, olejowego, na biomasę, pompy ciepła, paneli fotowoltaicznych lub wiatraków odpowiedzialnych za ogrzewanie.
Warunkiem realizacji projektu będzie odpowiednia liczba chętnych oraz pozytywna decyzja Urzędu Marszałkowskiego o przyznaniu dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Termin rozstrzygnięcia postępowania przewidywany jest na początek III kwartału 2020 roku.

Wnioski przyjmowane są w Urzędzie Gminy Dąbrowa, ul. Ks. prof. Józefa Sztonyka 56, pok. 11. 
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy tut. Urzędu: nr tel. 77 464 10 10  w. 111.


PDFWniosek na wymianę pieców RPO II etap (29,84KB)
PDFZałącznik nr 1 do wniosku (38,80KB) 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 21-10-2019 07:58
Przewiń do góry