10 lecie z patronem w Publicznym Przedszkolu w Naroku

"Przyjaciele Bożego Ekologa"- 10 lecie z patronem w Publicznym Przedszkolu w Naroku. Dokładnie 4 października 2009 roku, przedszkolu w Naroku został nadany patron, św. Franciszek z Asyżu. Postać ta, zupełnie nie jest przypadkowa i doskonale odzwierciedla działania przedszkola w obszarze przyrody, zdrowia i człowieka. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod obeliskiem św. Franciszka, skąd goście przeszli do kościoła p.w św. Floriana na uroczystą mszę  koncelebrowaną w intencji dzieci, pracowników i przyjaciół przedszkola. Po mszy, uroczystości zostały przeniesione na świetlicę wiejską, gdzie dyrektor przedszkola Pani Gizela Przybyła, powitała zaproszonych gości Katarzynę Gołębiowską- Jarek, wójt gminy Dąbrowa, księdza Witolda Walusiaka proboszcza parafii w Naroku, a także licznie zgromadzonych przyjaciół i sympatyków przedszkola. Wspaniały montaż muzyczno-słowny przygotowany przez kadrę przedszkola w wykonaniu dzieci, ujął wykonaniem, treścią i przesłaniem wszystkich gości. A umiejętnościom i zdolnościom dzieci nie było końca. Zwieńczeniem jubileuszu był wspaniały tort i jak przystało na ekoprzedszkole zdrowy poczęstunek, przygotowany pracowników przedszkola.

 

 

Opublikował(a): 
Data publikacji: 08-10-2019 10:18
Przewiń do góry