14 i 15 września 2019 r. - XIX Dożynki Powiatowo-Gminne w Starych Budkowicach

W imieniu gospodarzy XIX Dożynek Powiatowo-Gminnych 2019 - Starosty Opolskiego oraz Gminy Murów serdecznie zapraszam na wspólną zabawę w miejscowości Stare Budkowice w dniach 14 i 15 września 2019 r. Podczas dwudniowej imprezy zaplanowano szereg występów oraz atrakcji.
Pierwszego dnia (14.09.2019 r.) odbędzie się Kreiskonzert organizowany przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim (TSKN na Śląsku Opolskim), a wieczorem bawimy się w klimacie Oktoberfest’u. Przygrywać tego wieczoru będzie zespół Kwaśnica Bavarian Show.

Drugiego dnia (15.09.2019 r.) uroczystości dożynkowe rozpoczynają się Mszą św. w kościele pw. św. Rocha oraz przemarszem korowodu
z delegacjami gmin powiatu opolskiego.  Organizatorzy przewidzieli w programie dożynek szereg występów zaproszonych artystów, pokazy – taneczne, artystyczne i kulinarne. Wieczorem bawimy się razem z zespołem LOGO.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.murow.pl w zakładce aktualności.

                                                                                             

                                                                                                             Wójt
                                                                                                  /-/ Michał Golenia

Plakat KK-OK-DO.jpeg

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 05-09-2019 11:15
Przewiń do góry