Gmina Dąbrowa- w świetle kamer

Wspaniałe wydarzenie, wspaniały materiał telewizyjny.

W ubiegłą sobotę gościliśmy ekipę telewizyjną, która w parku dworskim w Chróścinie zrealizowała wspaniały materiał telewizyjny prezentujący naszą gminę i park w Chróścinie. Wspaniałe prezentacje, ciekawe wypowiedzi i zaproszeni goście sprawili, że nabrał on niepowtarzalnego charakteru. Wiedza, doświadczenie i charyzma naszych mieszkańców pozwalają na budowanie tak wspaniałego wizerunku naszej gminy. Serdeczne podziękowania dla: Magdaleny Podsady, Sołtys wsi Chróścina, która od wielu lat stoi na czele mieszkańców Chróściny, Aleksandry Sosny - prezesa stowarzyszenia oraz pozostałych członków Stowarzyszenia Miłośników Chróściny, strażaków z OSP Chróścina, Renaty i Joachima Panusch, Krystyny i Edwarda Newiger, Celiny i Andrzeja Holek, Marii Wodyńskiej, Michała Gadzińskiego, Krystiana Golec i LZS Mechnice, Lukasa Gogol, Ewy Rosińskiej, Bogdana Partyki, Piotra Labusgi i szkółki wędkarskiej Różanki, Kazimierza Kiejzy, Marii Sikora, seniorek z Chróściny, a także innych osób zaangażowanych w realizację programu telewizyjnego TVP3 Opole. Dziękujemy, że tak wspaniale dbacie o naszą Gminę Dąbrowa.

TVP1.jpeg TVP4.jpeg

TVP2.jpeg TVP5.jpeg