31 lipiec termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie "Moja zagroda", "Aktywna wieś"

Wójt Gminy Dąbrowa, ogłasza nowy termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie " Moja zagroda", "Aktywna wieś".

Piękna wieś, to wieś aktywna, zaangażowana, pełna ludzi z pasją i chęcią podejmowania inicjatyw. Na wizerunek wsi składają się zarówno inicjatywy podejmowane przez jej indywidualnych mieszkańców jak i całe sołectwa. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Dąbrowa, a także sołectwa do wzięcia udziału w konkursie " Moja Zgroda" , " Aktywna Wieś". Podejmijmy wspólne wyzwanie działając na rzecz naszej gminy.

MOJA ZAGRODA 31 LIPCA.png
 

PDFRegulamin konkursu "Moja zagroda", "Aktywna wieś" (214,07KB)
DOCKarta zgłoszenia w konkursie "Moja zagroda" (33,50KB)
 

Wójt Gminy Dąbrowa

/-/ Katarzyna Gołębiowska- Jarek

Opublikował(a): 
Data publikacji: 19-07-2019 09:42
Przewiń do góry