27 maj - Dzień Samorządowca

Z okazji dnia samorządowca składam wszystkim współtworzącym samorząd terytorialny, radnym, sołtysom, radom sołeckim i pracownikom gminy serdeczne życzenia. Łącze w nich wyrazy uznania dla Państwa dotychczasowej pracy
i zaangażowania, z nadzieją na dalszą, owocną współpracę, na rzecz naszej pięknej gminy i jej mieszkańców. Niech szacunek i uznanie społeczności lokalnej będzie dla Państwa największym wyrazem podziękowania za waszą misję lokalną.

                                                             0003BSHMEMXUGRGY-C114.jpeg

   Z wyrazami szacunku

 

Wójt Gminy Dąbrowa                                             
Katarzyna Gołębiowska-Jarek                              

 

Przewodniczący Rady Gminy
Mariusz Konopa

 

Opublikował(a): Katarzyna Dworczak
Data publikacji: 27-05-2019 10:45
Przewiń do góry