Publiczne Przedszkole w Naroku

Publiczne Przedszkole im. św.Franciszka z Asyżu w Naroku

GMINA DĄBROWA POWIAT OPOLE

Kontakt

ul. Odrzańska 2
49-120 Dąbrowa

tel./faks 774642017
e-mail:

Dyrektor przedszkola:
GIZELA PRZYBYŁA

logo-ppnarok.jpeg

Folder przedszkola -PDFfold-24-1-2008.pdf (2,31MB)

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna: w osobie 3 nauczycielek.
Kadra administracyjno – obsługowa: 1 kucharka, 1 woźna, 1 intendentka.,pomoc kucharki, pomoc nauczyciela
Godziny otwarcia: 7:00 - 16:30
Trzy posiłki
Dwie grupy w liczbie 42 dzieci:

 • I grupa – EKOLUBY – dzieci 5-, 6 letnie
 • II grupa – EKOLUDKI – dzieci młodsze (3 – 5 letnie)

Zajęcia dodatkowe:

 • język niemiecki
 • religia
 • zajęcia z podstaw obsługi komputera
 • rytmika dla chętnych - odpłatnie,
 • Język angielski - odpłatnie dla chętnych;

NASZE PROJEKTY PEDAGOGICZNE:

 • Edukacja ekologiczna
 • Edukacja europejska - realizacja programu "Comenius"
 • Aktywność muzyczno – ruchowa

Publiczne Przedszkole w Naroku otrzymało  - Zielony Certyfikat  I Stopnia wydany pod patronatem Ministra Środowiska i Ministra Edukacji Narodowej.

 

Zapisy

W dniach od 17.01.2011 do 11.02.2011 będą wydawane karty zgloszenia dzieci do Publicznego Przedszkola im.św. Franciszka z Asyżu w Naroku na rok szkolny 2011/2012. Rekrutacja dzieci bedzie prowadzona do dwóch oddziałów przedszkolnych

 • I oddział -dzieci 6-letnie
 • II oddzial -dzieci młodsze

Dokładniejszych informacji udziela się w kancelarii PP w Naroku, telefonicznie nr tel./faks 77 464 20 17 lub elektronicznie ekoluby@interia.pl

Artykuły

Zapraszamy do przeczytania:

Patron św. Franciszek z Asyżu

Uroczyste obchody I rocznicy Nadania imienia Patrona - Św. Franciszka z Asyżu naszemu przedszkolu  - 4 X 2010. Katecheza o patronie, złożenie wiązanki pod obeliskiem. "100 pytań do Franciszka" w obecności Księdza Prałata Piotra Kondzieli oraz odtwórcy roli Patrona - Krzysztofa Pietruszki. Biesiada franciszkańska połączona z aukcja jesiennych prac dziecięcych, której program uświetniły:  spotkanie z miłośniczką zwierząt ( Krysią Pysią) - p. Krystyną Sarna - Paterak; Prapremiera teatrzyku dziecięcego "Św. Franciszek i wilk z Gubbio"; Degustacja jesiennych przedszkolnych wypieków oraz sałatek w wykonaniu: p. Krystyny K., p. Przemysława G. oraz p. Zbigniewa J. , uświetniona gitarowymi dźwiękami i aromatem franciszkańskiej herbaty, skomponowanej przez nauczycielki na okolicznośc biesiady. Wieczorna Msza Św. w intencji społeczności przedszkolnej odprawiona przez Ks. Proboszcza Witolda Walusiaka.

Uroczystość nadania imienia św. Franciszka z Asyżu Publicznemu Przedszkolu w Naroku - 4 X 2009.

 

Fotogaleria z 1 rocznicy nadania imienia przedszkola.

 

27.04.2010 - VI Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem: "Ptaki - skrzydlaci przyjaciele św. Franciszka z Asyżu". W zmaganiach konkursowych wzięło udział siedem 3-osobowych zespołów z przedszkoli Gminy Dąbrowa. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwało profesionalne jury oraz zaproszeni goście z Wójtem Gminy Dąbrowa, Panem Markiem Leją na czele. Członkowie zespołów zostali nagrodzeni dyplomami i torbami ekologicznymi z logo przedszkola.

Placówki przedszkolne zostały uhonorowane dyplomami pamiątkowymi oraz książkami Anny Matusiak : "Święty Franciszek i bracia skrzydlaci".

 

 
 
Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Przewiń do góry