Orkiestra zagrała rekordowo

13.243,13 złotych zebranych do puszek przez dwudziestu wolontariuszy, wspomaganych przez niemal drugie tyle pomocników i opiekunów, a wreszcie kilkadziesiąt przedmiotów przekazanych na licytację to tylko wycinek wczorajszego finału WOŚP w gminie Dąbrowa.

Od 15.30 do 20.00 w świetlicy w Ciepielowicach trwały występy i licytacje. Na scenie grali i śpiewali mieszkańcy gminy - od najmłodszych do najbardziej zaawansowanych wiekowo, a wszystko by udowodnić hasło 27. Finału WOŚP, że "Pomaganie jest dziecinnie proste!". Zaprosiliśmy do udziału przedszkolaki z Dąbrowy, uczniów PSP w Dąbrowie, seniorów z Klubu Seniora, młodzież ze Studia Piosenki GOKiR oraz Gminnej Orkiestry Dętej "Wind Power", a także gości specjalnych: Paulinę Kijowską, Grzegorza Grunwalda, Zespół Póki Co i chór FeelinGospel pod dyrekcją Agnieszki Wilczyńskiej.

Słodkości oraz sałatki przygotowały rady sołeckie Ciepielowic, Dąbrowy i Naroka. W akcję włączyli się też seniorzy z Kluby Seniora "Pod Dębem". Powodzeniem cieszyły się licytacje i atrakcje fryzjersko-kosmetyczne. Całość zwieńczyło "Światełko do nieba". Za okazaną pomoc wszystkim wolontariuszom, pracownikom GOKiR i urzędu gminy, strażakom, sponsorom, a przede wszystkim mieszkańcom naszej gminy serdecznie dziękujemy!

 

Opublikował(a): 
Data publikacji: 15-01-2019 08:34
Przewiń do góry