Warsztaty świąteczne i spotkanie ze św. Mikołajem

Tradycyjne warsztaty świąteczne połączone ze spotkaniem ze św. Mikołajem w Ciepielowicach przyciągnęły rekordową liczbę uczestników. To spotkanie integrujące mieszkańców ciepielowiczanie mogą zawdzięczać Sołysowi, Radzie Sołeckiej, Stowarzyszeniu „Nasze Ciepielowice” oraz środkom pozyskanym z Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie.

W trakcie warsztatów najmłodsi mieszkańcy Ciepielowic i okolic dekorowali m.in. pierniki, które następnie wraz z pamiątkową kartką świąteczną trafiły do ciepielowickich seniorów. Oprócz słodkości dzieci tworzyły także ozdoby świąteczne, takie jak bombki czy stroiki.

Każde z przybyłych dzieci mogło liczyć na prezent od św. Mikołaja. Nie sposób słowami wyrazić, jak wiele radości sprawiły pociechom otrzymane zabawki i słodkości.

Organizatorzy kierują podziękowania przede wszystkim w stronę uczestników. Wyrazy wdzięczności należą się także Klemensowi Adamskiemu, który zadbał o nagłośnienie. Firma ProPellet ufundowała piękne kule śnieżne, a Janusz Gruszka dostarczył do świetlicy choinki – serdeczne podziękowania.  

Zdjęcia dzięki uprzejmości: A. Cisowskiej, S. Grzeszczyszyna, P. Jóźków

 

Opublikował(a): 
Data publikacji: 05-12-2018 22:04
Przewiń do góry