XIX Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko

Zawodnicy z dziewięciu miejscowości naszej gminy wzięli udział w XIX Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko. Swoją obecnością zaszczycili nas również tenisiści stołowi z Wrzosek i ze Sławic. Zawody odbyły się w minioną sobotę w hali sportowej w Dąbrowie.

Na kilkunastu stołach rozgrywane były potyczki w 8 kategoriach: młodzik, młodziczka, kadet, junior, juniorka, senior, seniorka oraz oldboy. Każdy z zawodników zbierał jednocześnie punkty do klasyfikacji drużynowej i w efekcie najlepiej zaprezentowali się tenisiści z Niewodnik, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z Naroka, podium zamknęła drużyna z Karczowa. O wyczynach indywidualnych napiszemy w gminnym miesięczniku.

Warto dodać, że nasz wójt Marek Leja otarł się o podium i zakończył zawody na IV miejscu. Serdecznie dziękujemy organizatorom za perfekcyjną obsługę: p. Zbigniewowi Janowskiemu, p. Bartłomiejowi Walkowowi oraz Oktawii Walków! Graczom i drużynom gratulujemy sukcesów! Przy okazji zapraszamy na przyszłoroczny, jubileuszowy gminny turniej tenisa stołowego.

 

Opublikował(a): 
Data publikacji: 18-02-2018 21:32
Przewiń do góry