Głosuj na Podwórko NIVEA w Ciepielowicach

Gmina Dąbrowa przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, którego celem jest budowa 40 rodzinnych  miejsc zabaw na terenie całej Polski. To, czy jedno z takich podwórek powstanie w Gminie Dąbrowa zależy od mieszkańców i jej sympatyków. Wystarczy codziennie od 5 maja 2016 r. odwiedzać stronę www.nivea.pl/podworko2016  i oddawać głos na „Podwórko NIVEA”, którego lokalizacja zaproponowana została przy ul. Parkowej w Ciepielowicach.

W ramach projektu „Podwórko NIVEA” zostaną wybudowane rodzinne miejsca zabaw w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów internautów. Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko2016.

W pierwszej turze głosowania (5 maja - 2 czerwca 2016 r.) wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko2016. W dniach 3-30 czerwca 2016 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 lipca 2016 r.

 To głównie od mieszkańców naszej gminy zależy, czy w Cieielowicach przy ul. Parkowej, przy centrum rekreacyjnym wsi  powstanie „Podwórko NIVEA”. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie.

Codziennie będzie można oddać jeden głos!!! Początek głosowania 5 maja 2016r. Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na Gminę Dąbrowa, każdy głos zwiększa szansę na bezpłatne zagospodarowanie przestrzeni, gdzie dzieci wraz z rodzicami będą mogły radośnie spędzić czas.

Mieszkańcy, którzy chcą głosować na podwórko Nivea w Ciepielowicach a nie posiadają komputerów zaparszamy do naszych bibliotek a nawet do Urzędu Gminy pok. 102. 

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 04-05-2016 11:30
Przewiń do góry