Spotkanie konsultacyjne dot. nowej strategii Borów Niemodlińskich.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące nowego dokumetu jakim będzie Lokalna Strategia Rozwoju Borów Niemodlińskich do roku 2020. Inaczej dokumentu, który będzie podstawą wyznaczenia przedsięwzięć finansowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2016-2020.

Podczas spotkania będziemy dyskutować w jakim kierunku powinny rozwijać się gminy skupione wokół Borów Niemodlińskich, na jakie działania należy przeznaczyć prawie 10 mln zł do roku 2020 oraz jakie są mocne i słabe strony 8 gmin Borów Niemodlińskich. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniach, włączenia się w prace nad nową Strategią i zgłaszania swoich uwag i pomysłów. To m.in. od Państwa, mieszkańców gminy Dąbrowa i pozostałych gmin Borów Niemodlińskich zależy na co i jak zostanie przeznaczonych 10 mln zł w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. 
Na spotkanie zapraszamy 3 WRZEŚNIA 2015 roku o godzinie 17:00 w sali narad Urzędu Gminy Dąbrowa. 

Do udziału w dyskusji o przyszłości naszego miejsca zamieszkania zachęcamy zwłaszcza przyszłych beneficjentów planowanych działań: organizacje, stowarzyszenia, pojedyncze osoby działające społecznie, przedsiębiorców, Koła Gospodyń, OSP, kluby sportowe, wszystkich zainteresowanych tematyką środków UE i rozwojem lokalnym. 

http://gminadabrowa.pl/1103/ankieta-i-termin-spotkania-dot-nowej-strategii-borow-niemodlinskich.html

 

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 31-08-2015 14:25
Przewiń do góry