Ankieta i termin spotkania dot. nowej Strategii Borów Niemodlińskich

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie dotyczącej rozwoju gmin obszaru Borów Niemodlińskich do roku 2020. Cenimy Twój czas i zaangażowanie oraz chęć współpracy, dlatego tez przygotowaliśmy tylko 9 ale za to konkretnych i rzeczowych pytań. A zatem do dzieła! Na Wasze głosy czekamy do końca sierpnia 2015 r.

https://docs.google.com/forms/d/10HxqKikDpAyNnjs0WqHyXiCu4JAim7E15mKTJ0XEWlA/viewform

Termin spotkania konsultacyjnego dla gminy Dąbrowa dotyczącego nowotworzonej Lokalnej Strategii Rozwoju Borów Niemodlińskich do roku 2020 przewidziane jest na 3 września 2015r. (czwartek) godz. 17.00 w Urzędzie Gminy w Dąbrowie. 

Spotkanie będzie miało charakter otwarty, tzn. będzie mógł w nim uczestniczyć każdy mieszkaniec gminy. W trakcie spotkania będziemy dyskutować w jakim kierunku powinny rozwijać się gminy skupione wokół Borów Niemodlińskich, na jakie działania należy przeznaczyć prawie 10 mln zł do roku 2020 oraz jakie są mocne i słabe strony 8 gmin Borów Niemodlińskich. 
Serdecznie zapraszamy już dzisiaj wszystkich do udziału w spotkaniach, włączenia się w prace nad nową Strategią i zgłaszania swoich uwag i pomysłów. To m.in. od Państwa, mieszkańców gmin Borów Niemodlińskich zależy na co i jak zostanie przeznaczonych 10 mln zł w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. 

Serdecznie zapraszamy do udziału Stowarzyszenia, osoby działające społecznie, przedsiębiorców, parafie, Koła Gospodyń, OSP, kluby sportowe, wszystkich zainteresowanych tematyką środków UE i rozwojem lokalnym. 

Jeśli komuś nie odpowiada termin informujemy, że można uczestniczyć w innych spotkaniach zorganizowanych na tereniu pozostałych gmin. 

Harmonogram ponizej:

boryn_reklama.jpeg

Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 06-08-2015 20:59
Przewiń do góry