Trwa nabór wniosków w konkursie "Działaj Lokalnie"

1 maja 2015 roku ruszyła 3. edycja konkursu „Działaj lokalnie” w Borach Niemodlińskich skierowanego do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych. W Programie „Działaj lokalnie” dofinansowane są pomysły, które przyczyniają się do rozwiązania określonego lokalnego problemu, są realizowane wspólnymi siłami mieszkańców i instytucji lokalnych. Mogą to być np. warsztaty promujące ekologię, zdrowy tryb życia i ochronę środowiska, warsztaty artystyczne, widowiska muzyczne, teatr, kino pod chmurką, włączające do działań seniorów, dzieci, młodzież i rodziny. Najważniejsze, aby służyły dobru wspólnemu. 
Maksymalna wysokość grantu to 6 tys. zł. Wnioski można składać za pośrednictwem strony internetowej www.system.dzialajlokalnie.pl  
Partnerstwo Borów Niemodlińskich zdecydowało się wydzielić specjalną pulę grantów na działania związane z ochroną środowiska, z przyrodą, edukacją przyrodniczą, zielenią. Wnioski z tego zakresu będą traktowane priorytetowo. Nabór trwa, a wyniki konkursu w czerwcu na realizację projektów w terminie: od lipca 2015 do stycznia 2016. 
więcej informacji na: http://dzialajlokalnie.boryniemodlinskie.pl/111/rusza-nabor-dzialaj-lokalnie-2015.html

 
Opublikował(a): Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Data publikacji: 04-05-2015 15:10
Przewiń do góry