Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: czwartek, 18-01-2018
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Data publikacji: 25-01-2015 20:26 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Dotacje dla mieszkańców na instalacje odnawialnych źródeł energii

Informujemy mieszkańców, że Gmina Dąbrowa podpisała Porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowska i Gospodarki Wodnej w Opolu w zakresie współpracy przy realizacji programu "Prosument Opolski". 

Program skierowany jest do osób prywatnych i daje naszym mieszkańcom możliwość pozyskania dotacji (dofinansowania) przedsięwzięć polegających na zakupie i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii (źródeł do produkcji energii cieplnej lub energii elektrycznej t.j.: pompy ciepła, instalacje solarne, systemy fotowoltaiczne, małe elektrownie wiatrowe).

W ramach przedmiotowej współpracy mieszkańcy naszej gminy będą mogli uzyskać podstawowe informacje dotyczące PROGRAMU oraz pobrać i złożyć wniosek o dofinansowanie w Urzędzie Gminy Dąbrowa  - I piętro, pok. 102, Katarzyna Gołębiowska-Jarek - Inspektor d.s. pozyskiwania środków pozabudżetowych.

Więcej informacji na stronie: http://www.wfosigw.opole.pl/node/377

Powrót do poprzedniej strony »