Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: poniedziałek, 25-06-2018
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Zawiadomienie o naborze wniosków na usuwanie wyrobów zawierających azbest

Wójt Gminy Dąbrowa informuje o wstępnym naborze wniosków o udzielenie dotacji na usunięcie wyrobów azbestowych z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Dąbrowa.

Wniosek wraz z załącznikami (druki dostępne w urzędzie gminy oraz poniżej) należy składać w terminie od 2 do 13 lutego br. w biurze podawczym Urzędu Gminy Dąbrowa, ul. ks. prof. J. Sztonyka 56, 49-120 Dąbrowa. Dodatkowych Informacji udzielają pracownicy Biura Gospodarki Odpadami (pokój nr 11) –  tel. 774641010 w. 111 lub 774641058.

1. Zawiadomienie: PDFZawiadomienie_o_naborze.pdf
  2. Regulamin: DOCRegulamin.doc

1. Wniosek: DOCWniosek.doc
  2. Pełnomocnictwo: DOCWzór_pełnomocnictwa.doc