Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: środa, 15-08-2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli

Wigilijny opłatek dla starszych i samotnych

Przedświąteczną tradycją w naszej gminie jest organizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie spotkanie opłatkowe dla osób starszych i samotnych. Odbyło się ono jak zwykle w restauracji Dąbrowianka, 18 grudnia.
Na zaproszenie wójta przybyło wiele osób, które przywitano ciepłymi słowami i serdecznymi życzeniami zarówno od wójta Marka Lei jak i księdza proboszcza Marcina Bonka. Uroczysty obiad połączony z opłatkiem poprzedził piękny występ uczniów II klasy szkoły podstawowej w Dąbrowie.
Przy tej okazji pięknych i zdrowych świąt oraz szczęśliwego 2015 roku życzymy wszystkim mieszkańcom Gminy Dąbrowa!

Data publikacji: 18-12-2014 14:57
Data modyfikacji: