Dziś jest: poniedziałek, 23-10-2017
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Data publikacji: 15-12-2014 11:24 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Niezwykłe spotkanie w gabinecie wójta!

60 lat pożycia małżeńskiego - wyczyn nie lada, o którym pomarzyć mogą tylko nieliczni. Na zaproszenie i z inicjatywy wójta Gminy Dąbrowa Marka Lei w jego gabinecie 12 grudnia gościły aż cztery takie pary: Teresa i Stanisław Bartków (Karczów), Józef i Katarzyna Wygiera (Skarbiszów), Jadwiga i Karol Nowak (Chróścina), Martha i Josef Przibilla (Mechnice). Spotkanie trwało ponad dwie godziny, przebiegało w niezwykle miłej i przyjacielskiej atmosferze. Oprócz kwiatów wójt jubilatom wręczył także specjalne listy gratulacyjne.